Zamówienia telefoniczne: 668 088 930; Zamówienia mobile / sms: 798 239 224 - Natychmiastowa wysyłka już od 0zł
Centrum zamówień

telefon:           798 239 224
sms/mobile:    668 088 930
e-mail:             sklep@wzaufaniu.pl
Pon-Pt:                  8-21
Sob-Nd:                 8-18

Natychmiastowa wysyłka!

Bezpieczne płatności

Bezpieczne wysyłki

Ostatnie wpisy na naszym blogu
Zaburzenia erekcji- skąd się biorą i jak z nimi walczyć?

Zaburzenia erekcji to dość powszechny problem, jednak wciąż jest zbyt rzadko nagłaśniany. Wydaje się, że dotyczy on wyłącznie sfery łóżkowej, ale wystarczy chwilę się zastanowić, by dojść do wniosku, że może wpływać na wiele innych obszarów męskiego życia. Cierpi na tym przede wszystkim psychika mężczyzny, dla którego każda „niedyspozycja” to pewna ujma. Rodzi się w nim przede wszystkim obawa, że nie spełnia on wymagań kobiety i może stać się w jej oczach nieatrakcyjny, a wszelkie dogryzanie ze strony drugiej połówki może doprowadzić do załamania się i zwątpienia w siebie.

 

Jak działają kluby dla swingersów?

Wielu z nas słyszało określenie „kluby dla swingersów”, ale ciągle wiele osób nie wie, co ono oznacza. Swingowanie to inaczej wymienianie się partnerami seksualnymi. Uznaje się, że początek tego nurtu przypada na lata 60te, kiedy to idea wolnej miłości zachęciła wiele par do eksperymentów w łóżku i szukania spełnienia w tzw. zdradzie kontrolowanej. Kluby dla swingersów, w których można spełnić to pragnienie, stają się coraz bardziej popularne.

 

Większy penis- marzenie każdego mężczyzny

Nie każdy mężczyzna został przez naturę obdarzony tak samo hojnie. Jeżeli uważasz, że Twój penis mógłby być większy, jest na to prosty sposób. Żel BiggerSize to innowacyjny preparat, którego regularne stosowanie sprawi, że Twój penis stanie się większy i mocniejszy, a erekcja silniejsza niż dotychczas.

WhiteHorse na szybką i mocną erekcję

Męska erekcja to często temat wstydliwy, którego nie chcemy poruszać nawet w gronie najbliższych przyjaciół. Jeżeli cierpisz na różne dolegliwości, w tym zbyt słabą erekcję lub przedwczesny wytrysk, nie musisz dłużej borykać się z tym problemem sam. Suplement diety WhiteHorse pomoże Ci szybko i skutecznie odzyskać radość z seksu oraz mocną erekcję, o jakiej zawsze marzyłeś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl