Zamówienia telefoniczne: 668 088 930; Zamówienia mobile / sms: 798 239 224 - Natychmiastowa wysyłka już od 0zł
Centrum zamówień

telefon:           798 239 224
sms/mobile:    668 088 930
e-mail:             sklep@wzaufaniu.pl
Pon-Pt:                  8-21
Sob-Nd:                 8-18

Natychmiastowa wysyłka!

Bezpieczne płatności

Bezpieczne wysyłki

Producenci
Przetwarzanie danych osobowych

Podając adres e-mail, wyraża Pan/Pani zgodę na otrzymywanie informacji (w tym informacji handlowej) za pomocą komunikacji elektronicznej od VITAL PROJEKT Dawid Charchut, Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21, Warszawa 02-001 oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Proszę pamiętać, że w każdym momencie może Pan/Pani odwołać ww. zgodę, logując się na swoje konto i wybierając odpowiednią opcję. Konto jest dostępne pod tym linkiem: https://wzaufaniu.pl/pl/login

Zaznaczając „Wyrażam zgodę”, składa Pan/Pani oświadczenie wyrażające zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu rejestracji zamówienia złożonego przez VITAL PROJEKT Dawid Charchut, Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21, Warszawa 02-001 (dane administratora danych osobowych, dalej „administratora”) zgodę z art. 6 ust. 1 lit a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE („RODO”) L 119/40 PL Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej 4.5.2016 (tekst w języku polskim).

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i stanowi wymóg umowny oraz jest niezbędny do wykonania umowy polegającej na sprzedaży produktów, które zostały przez Pana/Panią zamówione w naszym sklepie. Brak zgody na przetwarzanie danych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu, telefonu kontaktowego oraz e-mail uniemożliwi nam wykonanie zamówienia. Nie będziemy bowiem w stanie przesłać zamówionego towaru na wskazany adres ani skontaktować się z Panem/Panią. W przypadku wyboru doręczenia przesyłki w sposób inny niż osobisty będziemy zmuszeni także przekazać dane osobowe do wybranego przez Pana/Panią kuriera lub operatora pocztowego celem realizacji zamówienia.

Zostałem poinformowany, że administrator będzie przetwarzał niektóre dane osobowe, tj. imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres, e-mail w celu lepszego dopasowania treści marketingu bezpośredniego i usług administratora na podstawie art. 6 ust. 2 lit. f RODO.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl